hiddenMalzemelerin kalitesi

Bir endüstriyel ürünün kalitesi, her şeyden önce, amaca en uygun malzemelerin seçiminden başlar. ALKANARMS , silahlarını, bileşenlerin çalışma prensibi ve yüksek seçim kriterlerine göre seçilen yüksek kaliteli malzemeler kullanarak üretmektedir..

İşçilik kalitesi

Ürünün kalitesini ön plana çıkaran en büyük faktörlerden biriside işleme tekniği, işlemenin izlenmesi ve kalitenin sürekliliği. ALKANARMS , başarısının çoğunu, hem son teknoloji makineler sayesinde hem de uzman teknisyenlerin gözetimi eşliğinde olan üretimine borçludur.

Kalite kontrol

Çeşitli üretim süreçleri için en uygun makine ve ekipmanların seçimi, ürünün nihai hedef kalitesine büyük ölçüde katkıda bulunur. Ancak bir ALKANARMS tüfeğinin son müşterinin memnuniyetini sağlayan şey, şirketin üretim süreçleri sırasında uyguladığı ara kontrollerin ve son kontrollerin kalitesidir.

Standartlar

ALKANARMS Silah Sanayi , TSE 870 standartlarına uygun üretim yapmaktadır..

Tarihçe

- Müşterilerin değişen beklentilerini, istenilen şartlarda karşılamak,

- Ürünlerin uygunluğunu etkileyebilecek risk ve fırsatlar ile müşteri memnuniyetinin artırılması için gerekli çalışmaları yürütmek,

- Çalışanların sürekli eğitimi ve kalite bilincini benimsemiş olmalarını sağlamak,

- Teknolojik gelişmelerin bütün proseslerde uygulanmasını organize etmek,

- Tedarikçilerimizin geliştirilmesi ve izlenmesini sağlamak,

- Sürekli iyileştirme felsefesi bilincini tüm üyelerimize aşılamak,

- Çevreye ve doğaya karşı duyarlılığının artmasını sağlamak.

Bu doğrultuda ALKANARMS olarak Kalite Hedeflerimizi belirleyeceğimizi, hedeflerimiz sürekli gözden geçireceğimizi ve politikamızı tüm çalışanlarımız arasında yaygınlaştıracağımızı taahhüt ederiz.